Metalik Midi Boy Etek Nasıl Kombinlenir ?Son zamanlar da tozlu raflardan çıkardığımız, midi eteklere bu sene bir de metalik renktekileri eklendi. 
Kadife gibi sıkça karşılaştığımız, metalik renkler bu senenin ikinci favorilerinden. Ayakkabılardan tutun, kıyafetlere ve aklınıza gelebilecek tüm aksesuarlar da metalik renkte detaylar bulmaktayız. Bugün ise konumuz, tam kışa yakışacak midi boy eteklerimizin metalik versiyonlarını nasıl kombinleyeceğiz az biraz sizlere, fikir vermeye çalışacağım. Bu kombinler den bir kaçı benim seçimim, geri kalanı ünlü dergilerden derlenerek seçilmiştir. 

Kışın gelmesi ile birlikte, uzun kabanlar giydiğimizden  midi etekleri çoğu zaman kombinlemekte zorlanırız. Aynı şekilde ayakkabılarımızla da :(
Ufak bir ipucu vereyim o zaman, çizmeler ve spor ayakkabılar midi eteklere çok yakışıp, kolay kombinlenmekte. Üst olarak deri ceket ve salaş trikolar bu sene çok tercih edilenlerden :)

İpucumuzu verdiğimize göre kombinlerimize başlayabiliriz.

Benim sizler için seçtiklerim :

ELLE Dergisi'nin sizler için seçtikleri:Sıra geldi kombinlere:

Benim seçtiklerim bunlardı. Umarım azda olsa size fikir verebilmişimdir.
Sizler nasıl buluyorsunuz ? Seviyor musunuz bu etekleri ?
Bana yorum yazmayı unutmayın.
Sevgiler..


Metalik Midi Boy Etek Nasıl Kombinlenir ? Metalik Midi Boy Etek Nasıl Kombinlenir ? Reviewed by Miss B. on Ocak 20, 2016 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.