Essence Colour Flash Volume Maskara

 Merhaba güzel bayanlar ! Sonunda hafta içinin sonunu getirip, dinlenecek vakit bulabileceğiz. Umarım keyifler yerindedir. Eğer öyle ise yazıma başlıyorum :)

Bendeki Rengi 
Bu hafta yeni aldığım ürünleri deneme haftam idi. Aldıklarımın hepsini teker teker inceleyip, ayrıntılı bir şekilde yazısını hazırlayacağım. Kısa süre önce Essence standların da gördüğüm bu maskarayı, denemekle denememek arasında kaldım. O kadar kararsızlıklar yaşadım ki sonunda cesaretimi toplayıp aldım. Kullanmam ile bir çok kişiden güzel övgüler alsam da, bugün arkadaşım olmamış diye söyleyince ilk olumsuz yorumumu almış oldum. Açıkçası sürdükten sonra o kadar benimsedim ki, olumlu yada olumsuz yorumlara bakmıyorum diyebilirim. Hatta şuan kirpiklerimde bu maskara var :) 


Aldıktan sonra Essence'nin internet sitesine girip baktığımda, kirpik, kaş, saç gibi yerlerde kullanıma uygun olduğunu gördüm. Açıkçası, tuhaf gelse de bundan değişik renkler alıp, bir gün hepsini sürüp evde nasıl olduğunu görüp sizlere daha sonra anlatacağım. Yapısına gelince kolay sürülebilir, bir özelliğe sahip. Yumuşak yapılı. Dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri ise, sürdüğünüzde pek renk gelmemiş hissine kapılıyorsunuz, sonra güneşe çıkınca yanar dönerli lambalar gibi oluyorsunuz. 10 metre uzaktaki insanın sizi fark edebileceği şekilde renk veriyor. Hacim veriyor mu ? -Evet veriyor. Aman aman bir hacim söz konusu olmasa da hiç vermemesinden iyidir. Başka sevdiğim özelliklerden biri ise, kolay çıkarılabilir olması. Yüz temizleme sütü, yağı hangisi varsa sizde gayet kolay çıkıyor. Bahsetmek istediğim şeylerden biri de akma yapmaması. Normalde benim kirpiklerime rimel dayanmaz, hemen göz altlarıma akar ama ben bu rimel de bu durumu yaşamadım. Kalıcılığı ise saat sabah 10 da sürdüm akşam oldu 19.30 hala ilk sürülmüş gibi. Bir çok renk seçeneği mevcut. Arkadaşlarım yeşili de al dene dedikleri için onu da alacağım. Normal fiyatı 11 lira ama indirim zamanında çok daha uygun fiyata alacağınıza eminim. Kendinize iyi bakın, çok öptüm -.-Sevgili başka blogger arkadaşımız denemiş bakmak isteyenler için : http://www.pinkmelon.de/test/make-up-2/augen-2/mascara-2/essence-colour-flash-volume-mascara-farbe-02-miss-sue-blue.html
Essence Colour Flash Volume Maskara Essence Colour Flash Volume Maskara Reviewed by Miss B. on Mart 13, 2015 Rating: 5

2 yorum:

  1. Merhaba, sizi takibe aldım, ben de beklerim. Güzel bir çekilişim de var ayrıca :)katılırsanız sevinirim.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhaba bloguma hoş geldiniz :) tabi kide gelirim :)

      Sil

Blogger tarafından desteklenmektedir.